ZŠ a MŠ Okrouhlice

582 31 Okrouhlice 203
Okres Havlíčkův Brod
Kraj Vysočina
IČO: 71001832
Datová schránka: ca6mfy4

ředitelka: Mgr. M. Hodboďová
telefon: 569 489 118
reditel@zsokrouhlice.cz

Facebook

Certifikáty

Obec Okrouhlice

Základní škola a mateřská škola Okrouhlice - netkatalog.czZákladní školy - netkatalog.cz

Archivy

Zpravodajství I.

Vážení, přicházíme s prvním zpravodajstvím z hor. Dojeli jsme v pořádku. K obědu nás čekal řízek s bramborem. Ubytovali jsme se na pokojích a vyrazili na svah hned za chatou. Rozdělili jsme se do čtyř družstev a pomalu jsme se rozlyžovali. Po návratu jsme se zabydlovali, dojídali zásoby z domova a seznamovali se s novými kamarády. K večeři jsme si pochutnali na buchtičkách s krémem. Určili jsme služby dospělých a dětí, řekli jsme si organizační záležitosti, vymysleli jsme názvy pokojů a pak jsme pilně malovali plakáty pokojů. Následovala hygiena a hurá pod peřiny. Foto je k nahlédnutí ve fotogalerii.

Komentáře nejsou povoleny.