ZŠ a MŠ Okrouhlice

582 31 Okrouhlice 203
Okres Havlíčkův Brod
Kraj Vysočina
IČO: 71001832
Datová schránka: ca6mfy4

ředitelka: Mgr. M. Hodboďová
telefon: 569 489 118
reditel@zsokrouhlice.cz

Facebook

Certifikáty

Obec Okrouhlice

Základní škola a mateřská škola Okrouhlice - netkatalog.czZákladní školy - netkatalog.cz

Archivy

Kurz moderního vaření

Vážení rodiče, přátelé školy, strávníci naší školní jídelny, a i Vy všichni ostatní,

v naší školní jídelně (při ZŠ Okrouhlice) se v sobotu  15. června od 9.00 do 13.00 hod. uskuteční praktický kurz zaměřený na přípravu bezmasých slaných a nutričně vyvážených sladkých pokrmů a svačinek pro nejmenší vč. zadělávání kvásku a pečení domácího kváskového chleba.

Připravovat se bude např.:
– ovocný crumble s tvarohem a zakysanou smetanou
– kaše z červené čočky a restovaným tempehem
– zajímavé zeleninové přílohy a saláty
– mrkvové karbanátky s tofu
– kukuřičná polenta se zeleninou
– jablečný jáhelník a jáhlové kuličky
– pomazánka z pohanky
– ukázky atraktivního krájení zeleniny, výroba lisovaných salátů

Součástí kurzu bude představení netradičních surovin a dochucovadel. Lektorkou školení je Mgr. A. Hrušková, regionální koordinátorka pro Jihomoravský kraj, Skutečně zdravá škola pod záštitou Ministerstva život. prostředí a Ministerstva zemědělství.

Cena školení je 8000 Kč, max. počet osob 12. V tomto okamžiku máme volná ještě 3 místa, pokud vás oslovilo téma školení, rádi vás mezi námi přivítáme. Cena školení je 200,- Kč. V případě zájmu prosím o kontakt na MO: 724 907 252 či e-mail: reditel@zsokrouhlice.cz.

Těšíme se na společné setkání.

Mgr. M. Hodboďová, ZŠ a MŠ Okrouhlice

 

Komentáře nejsou povoleny.