ZŠ a MŠ Okrouhlice

582 31 Okrouhlice 203
Okres Havlíčkův Brod
Kraj Vysočina
IČO: 71001832
Datová schránka: ca6mfy4

ředitelka: Mgr. M. Hodboďová
telefon: 569 489 118
reditel@zsokrouhlice.cz

Facebook

Certifikáty

Obec Okrouhlice

Základní škola a mateřská škola Okrouhlice - netkatalog.czZákladní školy - netkatalog.cz

Archivy

Informace pro rodiče – zapůjčení notebooků, konzultace

Vážení rodiče, milé děti.

Po domluvě se zřizovatelem naší školy Vám nabízíme pro práci online naše školní počítače z učebny informatiky v období uzavření školy. Pokud budete mít zájem, prosím o zkontaktování na MO: 724907252, abychom domluvili způsob předání. Počet notebooků je omezený. Nabízíme i osobní konzultace s vyučujícími ve škole v souvislosti s výukou a dalšími záležitostmi.

Komentáře nejsou povoleny.