ZŠ a MŠ Okrouhlice

582 31 Okrouhlice 203
Okres Havlíčkův Brod
Kraj Vysočina
IČO: 71001832
Datová schránka: ca6mfy4

ředitelka: Mgr. M. Hodboďová
telefon: 569 489 118
reditel@zsokrouhlice.cz

Facebook

Certifikáty

Obec Okrouhlice

Základní škola a mateřská škola Okrouhlice - netkatalog.czZákladní školy - netkatalog.cz

Archiv

Závěrečné informace před odjezdem na hory

Vážení rodiče.

 Místo:   Deštné v Orlických horách – Jedlová 239, PSČ 517 91    Telefon:   494/663 293

Telefon – mobil: 724 907 252 – ředitelka školy

V sobotu 16. února odjíždíme na hory. V 8.00 hodin bude přistaven autobus k obecnímu úřadu, kde budeme přebírat děti a nakládat lyže a tašky. Prohlášení o bezfinfekčnosti, kartičky zdravot. pojištění + osobní minilékárničky a potvrzení o seřízení lyží bude přebírat u autobusu paní zdravotnice DiS. L. Kadlecová a paní učit. Mgr. D. Mináčová. Především tatínky prosím o spolupráci s panem řidičem při nakládání věcí. Všechna zavazadla prosím podepsaná. Děti, které snáší špatně jízdu autobusem, informují při nástupu do autobusu o této skutečnosti, budou sedět v přední části. Vhodné je podat doma preventivně Kinedryl. Vzhledem k možnosti nakupování pohledů a různých dobrůtek na chatě lze dát dítěti kapesné. Pokud bude mít u sebe, samo si zodpovídá. Pokud předá v obálce se jménem vedoucí kurzu ( což jsem já), vedoucí vede evidenci útrat a předá po návratu z hor zák. zástupci. Za mobily, tablety a rádia si děti také zodpovídají, ztrátu či poškození nehradí škola. Užívání mobilů- pro telefonování je vymezen čas od 16.00 hod. do 18.00 hod. V jiný čas budeme prosím komunikovat prostřednictvím služeb. mobilu 724 907 252. Na chatě máme zajištěný po celý den pitný režim. Ze zkušeností – chybí v jídelníčku ovoce, ideální budou zásoby z domova. První den začínáme obědem, svačina – dojídáme zásoby z domova. V dalších dnech je odpolední svačina zajištěna. Poslední den končíme snídaní, na cestu dostanou děti balíčky.

V pátek 22. února se budeme vracet domů. Odjezd je plánován přibližně v 9. 00– 9.30 hod. V Okrouhlici bychom mohli být opět přibližně v 12.00 – 13.00 hod. Zde Vás budou děti kontaktovat SMS či voláním, volejte i na služební mobil. Přijedeme opět k obecnímu úřadu. Po horách budou ve škole určitě zásoby ponožek, tílek atd., budou v ředitelně. Průběžně poběží na našich webových stránkách www.skolaokrouhlice.cz  Zpravodajství z hor, kde Vám nafotíme děti v akci. Celkem jedeme v počtu 45 osob, 35 dětí ( od předškoláka po šesťáka) a 10 dospělých (lyžař. instruktoři – 2 instruktoři pro každé družstvo, zdravotnice, pedagogický dohled).

Dnes proběhla beseda Lyžařské desatero o bezpečnosti na horách, přejme si všichni, ať si to užijeme a ve zdraví se vrátíme. V případě nejasností prosím volejte na MO: 724 907 252.

Děkuji Mgr. M. Hodboďová

Komentáře nejsou povoleny.