Virtuální prohlídka

ZŠ a MŠ Okrouhlice

582 31 Okrouhlice 59
Okres Havlíčkův Brod
Kraj Vysočina
IČO: 71001832
Datová schránka: ca6mfy4

ředitelka: Mgr. M. Hodboďová
telefon: 569 489 118
reditel@zsokrouhlice.cz

Facebook

Certifikáty

Obec Okrouhlice

Základní škola a mateřská škola Okrouhlice - netkatalog.czZákladní školy - netkatalog.cz

Archiv

Krátce z posledních akcí

V pondělí 21. května byli naši čtvrťáčci na dopravním hřišti ve Světlé nad Sázavou, kde získali svůj první řidičský průkaz cyklisty. V pátek 25.května dopoledne proběhl tradiční turnaj O putovní pohár ve vybíjené. O prvenství bojovala družstva z Lučice, Nové Vsi u Sv., Dolního Města a dva týmy z naší školy. Podvečer pak náležel přespání ve škole. Naši bývalí žáci si pro nás připravili hrůzostrašnou stezku odvahy…všem „strašidlům“ ještě jednou moc děkujeme a vážíme si jejich pomoci :-). V úterý 29. května jsme jeli na velice zajímavou exkurzi k Policii ČR v Havlíčkově Brodě. Ve fotogalerii máme k těmto akcím plno záběrů, nahlédněte…

Komentáře nejsou povoleny.