Virtuální prohlídka

ZŠ a MŠ Okrouhlice

582 31 Okrouhlice 59
Okres Havlíčkův Brod
Kraj Vysočina
IČO: 71001832
Datová schránka: ca6mfy4

ředitelka: Mgr. M. Hodboďová
telefon: 569 489 118
reditel@zsokrouhlice.cz

Facebook

Certifikáty

Obec Okrouhlice

Základní škola a mateřská škola Okrouhlice - netkatalog.czZákladní školy - netkatalog.cz

Archiv

Konec prvního pololetí

Máme za sebou úspěšně 1. pololetí letošního školního roku.  Ukončili jsme ho rozdáním vysvědčení, školním kolem recitační soutěže, vyhodnocením I. etapy soutěžení tříd v úklidu a výzdobě tříd i setkáním s dnes již bývalou žákyní Terezkou Zimmermannovou. Krásně nám zahrála na housle a prostřednictvím krátkého filmu jsme se podívali s pěveckým sborem Oříšek, jehož je členkou, do Nizozemska. Touto cestou bychom ještě jednou rádi řekli: “ Milá Terezko, děkujeme za báječné setkání. Jsme na Tebe hrdí a přejeme jen samé úspěchy“. Foto ve fotogalerii.

Komentáře nejsou povoleny.