Virtuální prohlídka

ZŠ a MŠ Okrouhlice

582 31 Okrouhlice 59
Okres Havlíčkův Brod
Kraj Vysočina
IČO: 71001832
Datová schránka: ca6mfy4

ředitelka: Mgr. M. Hodboďová
telefon: 569 489 118
reditel@zsokrouhlice.cz

Facebook

Certifikáty

Obec Okrouhlice

Základní škola a mateřská škola Okrouhlice - netkatalog.czZákladní školy - netkatalog.cz

Archiv

Jak jsme kreslili a vítali svatého Martina

Ve čtvrtek 8. listopadu jsme si v hodinách výtvarné výchovy nakreslili suchým pastelem pestrobarevné papoušky. V neděli 11. listopadu jsme u obecního úřadu přivítali svatého Martina na bílém koni a s rozzářenými lampióny jsme v průvodu přešli na školní zahradu. Tady už na nás čekal pan Duchňák s dětmi z mateřské školy a zahráli nám veselou scénku. Následovalo přátelské popovídání s bohatým občerstvením. Všem, kteří se podíleli na zajištění této akce, náleží velké poděkování. Nahlédněte do fotogalérie.

Komentáře nejsou povoleny.