Virtuální prohlídka

ZŠ a MŠ Okrouhlice

582 31 Okrouhlice 59
Okres Havlíčkův Brod
Kraj Vysočina
IČO: 71001832
Datová schránka: ca6mfy4

ředitelka: Mgr. M. Hodboďová
telefon: 569 489 118
reditel@zsokrouhlice.cz

Facebook

Certifikáty

Obec Okrouhlice

Základní škola a mateřská škola Okrouhlice - netkatalog.czZákladní školy - netkatalog.cz

Archiv

Den dětí a nahlédnutí do výuky

V pátek 1. června jsme dopoledne strávili v Olešnici na obří skluzavce a v koupališti. Všichni jsme si to bezvadně užili a děkujeme všem, kteří pro nás toto neobvyklé dopoledne připravili. O den dříve jsme vyrazili se čtvrťáky a páťáky v rámci výtvarné výchovy k našemu rybníku. Po kresbě barevnými křídami jsme se odměnili koupáním. Fotografie z těch okamžiků máme umístěné ve fotogalerii, nahlédněte…

Komentáře nejsou povoleny.